Kim jesteśmy?

Zasadniczym celem statutowym naszego stowarzyszenia jest podnoszenie świadomości prawnej społeczeństwa oraz wspieranie szeroko rozumianej kultury prawnej. W celu realizacji założeń współpracujemy z radcami prawnymi oraz adwokatami, rozpowszechniając dostęp do bezpłatnej pomocy prawnej. Położenie w ścisłym centrum Wrocławia współdziałającej z nami kancelarii sprawia, że pomoc prawna jest dogodna i powszechnie dostępna. Na nieodpłatne porady prawne zapraszamy osoby z problemami z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, rodzinnego i pracy. Priorytetowym zadaniem stowarzyszenia jest pomoc i wskazanie rozwiązań nawet w pozornie beznadziejnych sytuacjach. Przemawia za nami bogate doświadczenie i indywidualne podejście do badanych zagadnień.

Stowarzyszenie Prawnicy Pro Bono

e-mail: probonostowarzyszenie@gmail.com