Rozwód

JAK WYJŚĆ Z DŁUGU

Dobra wiadomość dla wszystkich którzy popadli w pętle zadłużenia. Często presja wyjścia z długów jest tak duża, że osoby decydują się na branie kolejnych kredytów by spłacać poprzednie, co powoduje nie tylko wzrost zadłużenia ale i pogłębia presję i stres. Osoby takie dochodzą do ściany kiedy juz nie maja zdolności kredytowej, nikt z rodziny czy przyjaciół nie chce lub nie może być poręczycielem i ogarnia ich czarna rozpacz. Ale jest wyjście z sytuacji o której naszym zdaniem za mało mówi się w mediach czyli UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA.
Od 1 stycznia 2020 wchodzą nowe przepisy które pozwolą na łatwiejsze otrzymanie upadłości czyli światełka nadziei dla zadłużonych. Sąd obecnie bada czy dłużnik przyczynił się do powstania lub powiększania swojego długu przez swoje lekkomyślne działanie. Od nowego roku nie będzie juz tego badał zatem każda osoba ktora potrzebuje pomocy aby się oddłużyć będzie mogła zrobić to w łatwiejszy sposób.

Darmowe porady prawne Wrocław

Stowarzyszenie Prawnicy Pro Bono udziela darmowych porad prawnych we Wrocławiu. Darmowa porada prawna polega na spotkaniu z prawnikiem, adwokatem lub radcą prawnym i omówienia danego zagadnienia. Wszelkie porady są darmowe i bez ukrytych opłat. Darmowe porady prawne są dostępne dla każdego.

Darmowe porady prawne Wrocław – zapraszamy do umówienia się pod numerem telefonu 512-541-577

Stowarzyszenie Prawnicy Pro Bono

e-mail: probonostowarzyszenie@gmail.com